30 Ekim 2014 Perşembe

Cizrespor ‘G.Saray’ı görmeyi çok isteriz’

Türkiye Kupası'nda bu sezon sürpriz sonuçlara imza atan Cizrespor, şimdi de gözüne Galatasaray'ı kestirdi.
Cizrespor Başkanı Salih Sevinç, “Burada Galatasaray’ı konuk etmeyi çok istiyoruz, onları burada görmekten gurur duyarız” dedi. iddaa sonuçları
Türkiye Kupası’nda Göztepe’yi eleyerek gruplara kalan Bölgesel Amatör Lig takımı Cizrespor’un başkanı Salih Sevinç, A Spor’da Serkan Korkmaz ve İlker Yağcıoğlu’nun sorularını yanıtladı. Grup aşamasında Galatasaray ile eşleşmek istediklerini ifade eden Sevinç şunları söyledi.
“Biz sezon başından itibaren güçlü bir kadro kurduk. Ligde şampiyonluğu hedefliyoruz. Kupada gruplara yükselmek gibi bir amacımız yoktu. Oyuncularımız canı gönülden oynadılar. İddaa sonuçları Çok iyi bir mücadele ortaya koydular Cizrespor’un adını gruplara yazdırdılar. Onlara tek tek teşekkür ediyorum, onları tebrik ediyorum.
Biz Cizrespor olarak burada Galatasaray’ı konuk etmeyi çok istiyoruz, onları burada görmekten gurur duyarız. Ben Fenerbahçeliyim. Fenerbahçe ile eşleşirsek daha çok mutlu oluruz.
Gözümüz yüksekte değil. Cizre gibi sürekli kötü olaylarla anılan bir kenti gruplara taşıdık. Büyük takımlardan birini buraya getirmek ve bu coğrafyada yaşayan insanlara izlettirmek bizim için yeterli olacak. Futbol sayesinde doğudan batıya doğru bir köprü kurma niyetimiz var, inşallah bunu başaracağımıza da inanıyorum. iddaa sonuçları
Bu sezon ligde 4 maç oynadık, 4 galibiyet aldık. Grubumuzda lideriz. Şampiyonluk için bütün mücadelemizi sergiliyoruz.”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder